Lipiec Zaznacza 2. najwyższy miesięczny termin zamknięcia Bitcoina po grudniu 2017 r.

Bitcoin kontynuuje swój impet wzrostowy, wyznaczając najwyższe miesięczne zamknięcie od grudnia 2017 roku podczas parabolicznego biegu byków.

Bitcoin nie wykazuje żadnych oznak spowolnienia. Po namalowaniu nowego haju na rok 2020, krypto waluta nadal naciskała, osiągając 11.745 dolarów na Binance.

W każdym razie, Bitcoin Era nie jest jedyną kryptokur walutą, która zdziera się w tym tygodniu. Ethereum (ETH) również sama robi fale.

Bitcoin’s Highest Monthly Close od grudnia 2017.

Obecnie nie ma wątpliwości, że byki wróciły, a cena Bitcoin’a jest odczuwalna. Jak wcześniej informował CryptoPotato, stan rynku jest obecnie paraboliczny, a ostatnie kilka razy to się stało, wartość Bitcoin’a wzrosła wykładniczo.

W każdym razie, ekscytującą rzeczą w obecnej sytuacji na rynku jest to, że Bitcoin tylko raz odnotował miesięczne zamknięcie powyżej wczoraj – w szczytowym momencie parabolicznego biegu byka 2017 w grudniu.

btcusd_monthly_high

Mimo to, to bardzo ważne, aby pozostać czujnym. Mimo że rynek jest byczy, przy gwałtownych wzrostach, należy się spodziewać również sztywnych korekt.

Ty też możesz lubić:
Crypto Price Analysis & Overview 31 lipca: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Chainlink & VeChain
Bitcoin Challenges $11K As Altcoins Seek Recovery
Ethereum przewyższające 300 dolarów jako rekord dominacji Bitcoin’a. Rokrocznie niski.
Od góry pierwszym celem kontynuacji tego posunięcia byłoby 11 800 dolarów – jest to opór, który powstał już w marcu 2018 roku. Powyżej tego jest poziom psychologiczny 12.000 dolarów.

Wydaje się, że obecny rajd jest mocno podtrzymywany przez duże konta, zwiększając ich akumulację. Według ostatnich informacji, Bitcoin wieloryby gromadzą ponad 50.000 BTC każdego miesiąca.

Co ciekawsze jednak, w ostatnim wydaniu popularnego podcastu The Joe Rogan Experience, Joe Rogan praktycznie powiedział swoim 200 milionom słuchaczy, aby kupili Bitcoin.

Uwielbiam go. Chciałbym, żeby to był sposób, w jaki wymienialiśmy walutę, i może tak będzie w przyszłości. Wsiadaj na pokład.

Ale nie tylko BTC gwałtownie rośnie w cenie, a altcoiny o dużej pojemności podążają za nim.

Ethereum jest w biegu

Waluty kryptograficzne o dużej kapitalizacji również posuwają się do przodu w tym ostatnim rajdzie. Ethereum, na przykład, wynosi 25% tylko w ciągu ostatnich siedmiu dni. Kryptokur waluta jest notowana na najwyższym poziomie od sierpnia 2018 roku i nie wykazuje żadnych oznak spowolnienia.

ethusd_chart_high

Co więcej, XRP Ripple’a z powodzeniem odzyskał trzecią pozycję pod względem kapitalizacji rynkowej i w ostatnim tygodniu zanotował zyski na poziomie około 30%.

Ekscytującą rzeczą w tym ostatnim rajdzie jest to, że podczas gdy Bitcoin pokazuje ogromne zyski, wiele altcoinów podąża w tym samym kierunku, co powoduje, że tylko 1% całkowitej kapitalizacji rynkowej pochyla się na korzyść BTC.